V predzadnjem kolu 2.SKL smo v dvorani Brinje gostili zadnje uvrščeni Maribor ter slavili z visoko razliko!

Prvih nekaj minut smo spremljali precej izenačeno tekmo, sredi 2. četrtine pa so Grosupeljčani stopili na plin ter odšli na odmor s prednostjo 16 točk. V 2. polčasu pa je igrala samo domača ekipa, ki je s hitro in poletno igro zadevala kot za stavo, ter tako v 2. polčasu dosegla kar 49 točk. Končni rezultat 93:49 priča o dominantni igri, ki so jo prikazali domačini.

Najbolj so se izkazali mladi domači fantje, Gabrijel Nini je dosegel 22 točk (7 asistenc), Hojč Tilen 20, Sirnik Matic 19 ter Zdešar Nejc 14.

Naslednjo soboto nas čaka še tekma zadnjega kroga, kjer se bomo v neposrednem dvoboju z ECE Triglavom pomerili za končno 3. mesto v 2. SKL!

Grosuplje : AKK Branik Maribor 93 : 49 (16-19,28-9,22-8,27-13)
STATISTIKA