Košarkarska šola v klubu deluje že od leta 1999. Namenjena je vsem mladim ljubiteljem košarke, še posebej učencem od prvega do petega razreda osnovne šole, ki se želijo naučiti osnov košarke in kasneje to znanje tudi nadgrajevati v tekmovalnih ekipah.

Program, poleg treningov, zajema tudi igranje različnih prijateljskih tekem in turnirjev. Pri izvajanju svojega programa košarkarska šola sodeluje z osnovnimi šolami v sklopu interesnih dejavnosti. Na vsake dva meseca Košarkarski klub Grosuplje organizira tudi interni turnir šole košarke, kjer se različne košarkarske šole pomerijo med seboj.

Za vse dodatne informacije se obrnite na vodjo košarkarske šole, Tilen Hojč, na telefon 041 290 533 ali na email: sola.kosarke@kkgrosuplje.si

Razpored treningov v šolskem letu 2018/19: