Članska ekipa KK Grosuplje se je odpravila na 4-dnevne priprave v Kranjski Gori. Tam bodo opravili 4 treninge ter odigrali 2 prijateljski tekmi. Bivajo v Hotelu Kompas, treninge pa opravljajo v dvorani Vitranc.  Priprav se zaradi poškodbe ni udeležil Ognjenovikj Petar, vsi ostali igralci pa trenirajo in igrajo tekme brez večjih težav s poškodbami. Strokovni štab na čelu z glavnim trenerjem Fartkom, pomočnikoma Dežmanom in Radosavljevićem ter vodjo strokovnega štaba Krumpom, si prosti čas krajša z igranjem kart, igralce pa so odpeljali tudi na ogled prenovljene okolice jezera Jasna.

Četrtkovo prijateljsko tekmo so naši igralci odigrali z avstrijsko ekipo KK Garnets, danes pa bodo nastopili proti novem (starem) slovenskemu prvoligašu, LTH Castings iz Škofje Loke.

Rezultat četrtkove tekme:

KK Grosuplje : KK Garnets 83 : 70 (17:22,26:20,27:9,13:19)

Strelci za KK Grosuplje: Đogič, Jerman 10, Gabrijel 5, Markus 7, Grubelič 21, Bajc, Zdešar 2, Hojč 17, Peterca 8, Čičič 3, Kunc 2, Sirnik 8

člani priprave člani priprave3