Za nami je zopet uspešen vikend, saj so z izjemo mlajših pionirjev B vse ekipe zabeležile zmage. Kadeti A in mlajši pionirji A še naprej ostajajo neporaženi, bližje uvrstitvi v ligo za prvaka pa je ekipa starejših pionirjev A.

Kadeti:

KK Grosuplje A : KK Jesenice 106 : 52 (20:12, 27:13, 31:10, 28:17)

Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.

Izjava kapetana ekipe, Kličić Patrika:

Od začetka tekme smo igrali borbeno in s tem pokazali da smo boljši nasprotnik. V drugem polčasu smo s tako igro nadaljevali. Na začetku zadnje četrtine smo malo popustili, a na koncu vseeno zasluženo zmagali z visoko razliko.

KK Grosuplje B : KK Ivančna Gorica 86 : 40 (21:8, 25:14, 19:10, 21:8)

Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.

Starejši pionirji:

KK LTH Castings : KK Grosuplje A 71 : 82 (21:18, 14:31, 16:22, 20:11)

Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.

Izjava trenerja ekipe, Hojč Petra:

Kljub visoki zmagi na prvi tekmi sem fante opozarjal, da bo povratna tekma v Škofji Loki popolnoma druga zgodba. Tako je tudi bilo, nasprotniki so se nam bolj upirali, kljub temu pa smo tekmo mirno pripeljali do konca, vsi igralci pa so dobili dovolj priložnosti za igro in dokazovanje. 

KK Grosuplje B : KK Ilirija 20 : 0

Tekma ni bila odigrana, saj so predstavniki gostujočega kluba sporočili, da ima ekipa na voljo premalo igralcev za igro.

Mlajši pionirji, Mini pokal Spar, 2. krog:

KK Grosuplje A : KK Lastovka Domžale 96 : 27 (27:13, 26:4, 21:4, 22:6)

Izjava kapetana ekipe, Nidorfer Nejca:

V prvi četrtini smo dobili čisto preveč točk. Obramba ni bila dobro postavljena, preveč smo bili zmedeni, vendar napad nam je skozi celo tekmo dobro stekel. Drugo četrtino smo igrali veliko boljšo obrambo. Drugi polčas smo si v obrambi več pomagali, zato smo imeli tudi več hitrih protinapadov. Zdaj moram še naprej dobro trenirati, da bodo prihodnje tekme še boljše.

KK Union Olimpija A : KK Grosuplje B 83 : 9 (16:2, 20:3, 21:2, 26:2)

Izjava trenerja ekipe, Gruden Blaža:

Tokrat smo v 2.krogu pokala Spar naleteli na ekipo Union Olimpija A, ki je bila enostavno boljša. Ta tekma je pokazatelj koliko prostora še imamo za napredek. Upam, da bo to fantom dodatna motivacija za treniranje. Čestitam pa jim, da so kljub visoki razliki vztrajali do konca in se borili po svojih najboljših močeh.