V atraktivni tekmi 2. kroga 2.SKL, kjer ob visokem rezultatu ni manjkalo košev, je naša članska ekipa zabeležila že drugo zmago. V 1. četrtini so si Grosupeljčani ustvarili prednost 10 točk, vendar pa se domačini niso vdali. Malo pred iztekom polčasa so celo povedli, kljub temu pa so gostje odšli na odmor s prednostjo 3 točk, blestel je Jerman s 17 točkami. V 2. polčasu ekipi nista padli v natančnosti, pri gostih so se Jermanu pridružili še ostali fantje in razlika se je stalno povečevala, v nekem trenutku velikih 19 točk. Domačini so sicer končno razliko zmanjšali na 11 točk, kaj več pa jim naši fantje niso dopustili.

Grosupeljčani so bili od domačinov boljši v praktično vseh statističnih elementih, imeli pa smo kar nekaj strelsko razpoloženih igralcev. Najbolj je izstopala trojica Jerman, Sirnik in Grubelič, s 23, 19 in 17 točkami.

KK Konjice : KK Grosuplje 88 : 99 (14:24,26:19,25:31,23:25)

Statistiko tekme najdete na tej povezavi.

Naslednjo tekmo bodo naši fantje igrali pred domačim občinstvom, v soboto, 7.11.2015, ob 20. uri, v dvorani Brinje. Vljudno vabljeni, da pospremite mlado ekipo do 3. zaporedne zmage!