Te dni nas čaka prvi vrhunec sezone, saj se bodo v v nedeljo mlajši pionirji v finalu tekmovanja Mini pokal Spar pomerili z gostitelji tekmovanja, domžalskimi Helios Sunsi. O samem finalu bomo poročali v posebni novici.

Poleg omenjenega finala pa nas čaka še kar nekaj pravih derbijev, v soboto se bodo B kadeti še tretjič v sezoni pomerili z B ekipo Slovana, v popoldanskih urah pa se bo ekipa kadetov A pomerila s starimi znanci iz preteklih let, Dravogradom.
Nedelja bo še bolj pestra, starejši pionirji začenjajo z ligo za prvaka, odpravljajo pa se v bližnjo Ljubljano, ker jim želi ekipa Janč prizadejati prvi poraz v sezoni.
Pester vikend se bo zaključil v dvorani Brinje na klasičnem Dolenjskem derbiju, saj v goste prihaja vedno atraktiven nasprotnik, ekipa Krke.

Mladinci:
Grosuplje : Krka, 19.2.2017, 15:30, ŠD Brinje

Kadeti:
Slovan B : Grosuplje B, 18.2.2017, 9:00, ŠD Kodeljevo, Ljubljana
Grosuplje A : Dravograd Koroška, 18.2.2017, 14:00, ŠD Brinje

Starejši pionirji:
Janče Energetika : Grosuplje A, 19.2.2017, 10:00, OŠ Kašelj, Ljubljana

Mlajši pionirji, Mini pokal Spar:
Helios Suns A : Grosuplje A, 19.2.2017, 14:45, ŠD Domžale