Članska ekipa KK Grosuplje je po 2 zaporednih porazih v Celju zabeležila prvo zmago v letu 2016 in se s tem zopet zavihtela pod sam vrh 2.SKL!

Grosupeljčani so bili boljši nasprotnik skozi celoten potek srečanja, odločilno prednost so si ustvarili že v 1. četrtini. Od tu naprej je razlika samo še rasla, na končnih 23 točk, blesteli pa smo predvsem v obrambnih nalogah, saj so Celjani zmogli vsega 50 točk.

Letošnjo sezono je 2. SKL napeta kot že dolgo ne, saj po 12. kolih ni izrazitega favorita za osvojitev 1. mesta, kar 6 ekip pa na vodilnih mestih loči le ena zmaga. Naši fantje so trenutno na 3. mestu skupaj s še 4 ekipami, zato nas čaka še pestro nadaljevanje sezone. Naslednje kolo v Grosuplje prihajajo Konjice, ki so trenutno na 1. mestu, zato nas naslednji vikend v dvorani Brinje čaka pravi derbi!

ECE Celje : KK Grosuplje 50 : 73 (10:21, 11:14, 14:13, 15:25)

Organizatorji so imeli težave z vodenjem statistike, zato bo le-ta na voljo naknadno!