V zadnjem, 22. kolu 2. SKL, so na domačem terenu naši košarkarji izgubili proti ljubljanskim Parkljem.

Zmago so bolj potrebovali Ljubljančani, saj so še bili v nevarnosti, da v primeru poraza zasedejo eno izmed mest, ki bi jih vodila v ligo za obstanek.  Kljub temu je prvi polčas pripadel domačinom, ki so z agresivno obrambo in učinkovitim napadom po prvih 20 minutah igre vodili za 18 točk. Drugi polčas pa smo gledali popolnoma obratno sliko, Parklji so zaostanek po 3. četrtinah zmanjšali na 7 točk, v zadnji četrtini pa prav v zaključku tekme napravili popoln preobrat in na koncu slavili s prednostjo 4 točk.

Pri naših je kar 5 igralcev preseglo mejo 10 točk, najbolj uspešen pa je bil Markus z 18.

S tem je članska ekipa KK Grosuplje sezono zaključila na 5. mestu 2. SKL z izkupičkom 13 zmag in 9 porazov. Liga je bila skozi celotno sezono zelo izenačena, kar precejšen del tekmovanja pa so naši fantje bili zelo blizu vrha. Vsekakor za mlado ekipo vzpodbuden rezultat, ki napoveduje lepo košarkarsko prihodnost v Grosuplju.

KK Grosuplje : KK Parklji 78 : 82 (22:9, 23:18, 15:26, 18:29)
Statistiko tekme si lahko ogledate tukaj.