V soboto, 27.2.2016, se je v telovadnici OŠ Louis Adamič odvil 3. turnir šole košarke KK in ŽKK Grosuplje. Kot je v navadi, je dogodek trajal od jutra do poznega popoldneva, v tem času pa smo videli veliko lepih potez, atraktivnih košev in uspešnih metov iz razdalje. Otroci so se v igri izjemno zabavali, starši pa so z bučnimi aplavzi nagrajevali uspešne poteze naših nadebudnih košarkarjev in košarkaric. Skupaj se je dogodka udeležilo 147 otrok, vse, ki se tokrat niste družili z nami, pa vabimo, da se nam pridružite na naslednjem turnirju, ki bo na sporedu čez slab mesec dni.

Nekaj utrinkov s turnirja pa si lahko ogledate na spodnjih fotografijah!

Sponzor turnirja je bil tudi tokrat podjetje Grosbasket, ki je za otroke pripravil kup košarkarskih nagrad, za katere so se otroci borili v različnih tekmovanjih. Podjetje pa je predstavilo najbolj vroče artikle v svoji trenutni ponudbi, košarkarske drese NBA lige!

3 turnir 2

Dekleta starejše
Škofljica – Žalna/Šmarje-Sap 38:14
L.A. – Brinje/Kopanj/Št. Jurij 29:11

Fantje starejši
Škofljica – Brinje/ Št. Jurij 28:19
L.A. – Kopanj/Žalna 21:22
Šmarje Sap – Velike Lašče 33:20

Dekleta mlajše
L.A. – Šmarje Sap/Brinje 25:12
L.A. – Št. Jurij/Žalna/Kopanj 32:6

Fantje mlajši
Brinje – Škofljica/Šmarje Sap 17:17
Žalna/Kopanj/Št. Jurij – L.A. 26:23

3 turnir KK 3 3 utrnir
3 turnir KK 3 turnir KK 4 3 turnir KK 2