V 16. krogu 2.SKL se bo naša članska ekipa pomerila proti eni najbolj izkušenih ekip v ligi, ekipi Plama Pur iz Ilirske Bistrice.

Obe ekipi trenutno skupaj zasedata 4. mesto na lestvici z izkupičkom 9 zmag in 6 porazov. Na prvi tekmi obeh nasprotnikov je konec novembra v dvorani Brinje slavila Plama Pur. Takrat smo spremljali čvrsto in trdo igro, ki je bolj pisana na roko Bistričanom, ki so na koncu tudi zmagali z rezultatom 56:67.

Po prepričljivi zmagi proti Kolpi v minulem kolu imajo Grosupeljčani manjše težave s poškodbami, tako da še ni jasno v kakšni zasedbi bodo v soboto nastopili. Vsekakor bomo spremljali zanimivo in kvalitetno košarko v čudovitem vzdušju, ki ga pričarajo zvesti navijači domače ekipe.

KK Plama Pur : KK Grosuplje, 5.3.2016, 19:30, OŠ A. Žnideršiča, Ilirska Bistrica