Ekipa mlajših pionirjev je le še zmago oddaljena od uvrstitve na finalni turnir četverice, do konca 3. dela tekmovanja pa imajo še 4 tekme. Pričakovati je, da bodo že to soboto potrdili prvo mesto v skupini in se kot 4. ekipa v zgodovina kluba uvrstili na zaključni turnir v kategoriji mlajših pionirjev.
Kadeti začenjajo ligo za prvaka 6 najboljših ekip, kjer bo naslednjih 6 vikendov vsaka tekma derbi, tako da nam kvalitetne košarke ne bo manjkalo. Želja je prvi krog začeti z zmago, zato ste gledalci vabljeni v čim večjem številu na edino domačo tekmo naših košarkarjev v tem vikendu.
Mladinci pa potujejo na Vrhniko, kjer so glede na položaj na lestvici velik favorit, niz neporaženosti pa želijo ohraniti do konca 2. dela tekmovanja.

Mladinci:

KK Vrhnika : KK Grosuplje, 14.2.2016, 17:00, OŠ Ivana Cankarja, Vrhnika

Kadeti:

KK Grosuplje : KK Helios Domžale Suns, 13.2.2016, 9:00, dvorana Brinje

Mlajši pionirji:

KK Podčetrtek Terme Olimia : KK Grosuplje, 13.2.2016, 9:00, OŠ Podčetrtek

KK Grosuplje : KK Zlatorog Laško, 13.2.2016, 10:15, OŠ Podčetrtek