V prestavljeni tekmi 8. kroga 2. SKL se bodo v sredo Grosupeljčani pomerili z ekipo zadnje uvrščenega Hrastnika.

Ekipa Hrastnika je dolgoletni drugoligaš, premore pa kombinacijo izkušenih igralcev (Ovnik, Tušek) in mladosti. Prvi organizator ekipe Žiga Zagorc žal zaradi hujše poškodbe od konca novembra dalje ne igra več.

Naši fantje so trenutno v odlični formi, saj so v zadnjih 3 tekmah premagali Terme Olimio, Portorož in ECE Triglav. Glede na trenutni položaj nasprotnika je pričakovati nadaljevanje serije, zmaga pa bi nas zavihtela na 2. mesto v 2. SKL!

Na tekmi bodo vsi člani društva brezplačno prejeli klubski koledar za leto 2016, s fotografijami vseh klubskih selekcij. Za tiste, ki niste člani kluba, pa bo koledar naprodaj po simbolični ceni 2€. Vabljeni!

KK Grosuplje : KK Hrastnik, 23.12.2015, 20:00, ŠD Brinje