Danes Cerknica gosti finalni turnir za mlajše pionirje (U13), na katerega se je po osvojenem 2. mestu v tekmovanju Mini pokal Spar uvrstila tudi ekipa KK Grosuplje!

Pot do tja je bila vse prej kot lahka, saj je ravno zadnji obračun s Krko v Dravogradu odločal o potniku na finalni turnir. Ekipi sta bili v medsebojnih dvobojih izenačeni na 2:2, odločilno 5. tekmo pa so po trdem boju zmagali Grosupeljčani.

Žreb nam je v polfinalu namenil neugodno ekipo Janče Energetika, drugi polfinalni par pa poleg domačina sestavlja še pokalni prvak Helios Sunsi.

Naši borci bodo na parket stopili ob 11.15, tekma za 3. mesto bo na sporedu ob 14.00, finale pa ob 15.45. Na tej povezavi si lahko ogledate bilten turnirja.

Grosuplje A : Janče Energetika, 8.4.2017, 11:15, Cerknica

Andraž Ulčar, trener KK Grosuplja:
“Uvrstitev še na drugi zaključni turnir v letošnji sezoni je za našo ekipo velik uspeh ter nagrada za trdo delo skozi celotno sezono. Ne dvomim, da bodo fantje na tekmah igrali zelo srčno ter seveda na zmago, upam pa, da bomo uspeli prikazati lepo košarko. Čestitke preostalim trem ekipam, ki so se uvrstile na zaključni turnir in upam, da bomo vsi skupaj uživali v lepi košarki.”

V tekočem vikendu pa bomo spremljali še nekaj tekem v ostalih kategorijah, z rednim delom tekmovanja bodo zaključili kadeti B in st. pionirji A, na parket pa se bosta podali tudi obe ekipi najmlajših pionirjev!

Kadeti:
Grosuplje B : ECE Triglav B, 8.4.2017, 10:00, OŠ Louis Adamič

Starejši pionirji:
Union Olimpija A : Grosuplje A, 9.4.2017, 10:00, Stožice, Lj

Najmlajši pionirji:
Parklji B : Grosuplje zeleni, 9.4.2017, 8:10, Gim. Moste, LJ
Kolpa Črnomelj: Grosuplje zeleni, 9.4.2017, 9:10, Gim. Moste, LJ
Stražišče Kranj : Grosuplje beli, 9.4.2017, 14:30, ŠD Cerklje
Cisterna Krvavec : Grosuplje beli, 9.4.2017, 15:30, ŠD Cerklje