Po nizu zmagovalnih vikendov je moral priti tudi tak, kjer so naši fantje dosegli negativen izkupiček. Edino zmago v vikendu so nam v nedeljo popoldan priborili mladinci, ostale ekipe žal niso bile tako srečne.

Mladinci:

KK Grosuplje : KK Vrhnika 96 : 69 (26:13,27:10,23:23,20:23)

Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.

Izjava igralca mladinske ekipe, Đogič Žana:

Tekmo smo začeli dobro in si zagotovili prednost, ki smo jo do konca tekme še povečali in tekmo mirno pripeljali do konca. Med tekmo je prišlo do manjših padcev zbranosti, kar se je pokazalo v naši igri, saj smo se preveč sprostili na visoki razliki, a mislim da bomo tudi te padce odstranili. V naslednjih tekmah upam, da bomo igrali še bolj timsko in da si zagotovimo preboj v top 8 ekip, ker mislim da tja tudi sodimo. Še enkrat čestitam soigralcem in trenerjem za zmago.

Kadeti:

KK Grosuplje A : KK Union Olimpija A 66 : 89 (16:21,20:18,11:22,19:28)

Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.

Izjava igralca kadetske ekipe, Sušec Mateja:

V prvem polčasu smo igrali kolektivno in držali tudi pobudo, ter bili ob polčasu rezultatsko skoraj izenačeni. V tretji četrtini pa je prišlo do padca v naši zbranosti, do izraza pa je prišlo tudi, da je imela Olimpija več igralcev v rotaciji. Pred nami je še veliko dela, a kljub temu porazu lahko optimistično gledamo naprej.

KK Slovan B  : KK Grosuplje B 66 : 64 (16:20,13:10,15:13,22:21)

Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.

Starejši pionirji:

KK Plama Pur – Ilirska Bistrica : KK Grosuplje A 77 : 57 (19:14,25:12,14:12,19:19)

Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.

Izjava igralca pionirske ekipe, Tekavčič Luke:

Na današnji tekmi smo se borili po svojih najboljših močeh. Ker je zaradi bolezni manjkal eden ključnih igralcev, smo morali ostali prevzeti večjo odgovornost. Vendar kljub temu nismo uspeli učinkovito ustaviti njihovega najboljšega in obenem najvišjega igralca. Še naprej bomo pridno trenirali in zmanjševali razliko do naših bodočih tekmecev.

KK Vrhnika : KK Grosuplje B 71 : 46 (24:8,20:10,17:14,10:14)

Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.

Mlajši pionirji:

KK Grosuplje A : KK Helios Suns A 43 : 54 (24:9,3:17,9:12,7:16)

Izjava igralca ekipe mlajših pionirjev, Skubic Timoteja:

Tekmo proti Heliosu smo zaceli odlično. Prvo četrtino smo dobili za 15 točk. V drugi in tretji četrtini smo izgubili veliko preveč zog, v obrambi pa si nismo pomagali. Na koncu smo bili tudi premalo zbrani in sledil je neizogiben poraz. Kljub temu mislim, da jih lahko v Domžalah premagamo, le trenirati moramo na vso moč.