Očitno je dvorana Brinje trdnjava, v kateri padajo na kolena prvo uvrščene ekipe. Po Podčetrtku in Triglavu so premoč našim fantom priznali še igralci Konjic.

V tekmi, kjer smo videli veliko nihanj obeh ekip, so po rezultatu 9:9 najprej pobegnili naši košarkarji, na 24:15. Sledil je močan nalet Konjičanov, ki so z delnim rezultatom 25:6 ob polčasu povedli za 10 točk. Naši fantje so se v 3. četrtini pobrali in v začetku 4. četrtine zopet prevzeli vodstvo. Prednost so vztrajno povečevali, do končnih 11 točk razlike, 74:63 je kazalo na semaforju.

Grosupeljčani so navdušili z ekipno igro, kar 5 igralcev je preseglo mejo 10 točk, najbolj je izstopal Markus s 15 točkami.

Grosuplje je tako v 2. SKL zopet uvrščeno na 2. mesto, katerega zasedajo skupaj s 4 drugimi ekipami. Vsekakor nas čaka še zelo zanimivih 9 kol do konca tekmovalne sezone.

KK Grosuplje : KK Konjice 74 : 63 (20:13, 10:27, 18:6, 26:17)
Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.