Na Miklavžev večer v dvorano Brinje v Grosuplju v goste prihaja eden izmed favoritov za končno prvo mesto letošnje 2.SKL, ekipa Terme Olimia Podčetrtek.

Ekipo sestavlja kar nekaj znanih imen, ki so prejšnja leta že igrali vidne vloge v 1. SKL, nekaj pa tudi takih, ki zadnja leta spadajo med boljše igralce 2.SKL. Na čelu ekipe je vsem dobro poznani in izkušeni trener, Boris Zrinski. Na lestvici trenutno zasedajo 1. mesto z izkupičkom 5 zmag in 1 porazom.

Naši fantje so se v prejšnjem kolu vrnili na zmagovalna pota, tokrat pa želijo uspešno ubraniti domač teren in na tej poti tudi ostati. Še vedno nas mučijo težave s poškodbami (vprašljiv Markus in nekaj mladinskih igralcev), vendar so fantje kljub temu maksimalno motivirani, da se uspešno uprejo favoriziranem nasprotniku. Naša ekipa je trenutno uvrščena na 5. mesto, s polovičnim izkupičkom 3 zmag in 3 porazov.

V soboto popoldan vsi prisrčno vabljeni v dvorano Brinje, kjer nam ob vaši pomoči dobri mož z belo brado lahko prinese novo zmago!

KK Grosuplje : KK Terme Olimia Podčetrtek, 5.12.2015, 17:30