Minulo nedeljo sta KK in ŽKK Grosuplje organizirala 2. turnir šole košarke v tekočem šolskem letu. Turnir je minil v Božičnem vzdušju, kot je v navadi so se otroci izjemno zabavali in pokazali veliko košarkarskega znanja, obiskal pa nas je tudi Božiček!

Nastopili so fantje in dekleta, ki obiskujejo šole v Grosuplju in širši okolici, s svojimi vragolijami na igrišču pa so pokazali, da se nam za prihodnost grosupeljske košarke ni potrebno bati.

Božiček se je na poti na turnir ustavil v športni trgovini Grosbasket, kjer so mu izročili nekaj daril za otroke. Med tekmami smo organizirali tekmovanja in najbolj uspešni bodo v novem letu trenirali z novo športno opremo iz trgovine Grosbasket!

Spodaj prilagamo nekaj utrinkov s turnirja, po novem letu pa nadaljujemo s treningi po šolah s polno paro, kot bi mignil pa bo že čas za nov turnir in novo druženje.

Vsem malim košarkarjem in košarkaricam želimo vesele Božične praznike in srečno novo leto!

2 turnir 2 turnir 2 2 turnir 3 2 turnir 4 2 turnir 5 2 turnir 6 IMG_2328 2 turnir 7 2 turnir 8 2 turnir 9 2 turnir 10