Če imate doma fanta, ki ima rad žogo, ga vabimo, da se nam pridruži.

Z vključitvijo fantov na košarkarske treninge se jim približa košarka na njim zanimiv način, naučijo se osnovnih pravil, izboljšajo koordinacijo, poleg tega se naučijo, kako je sodelovati z drugimi v moštvu, s čimer se pospešuje njihov čustveni in socialni razvoj.

Najboljše od vsega pa je, da bodo fantje že v zgodnjem otroštvu dobili prave prijatelje, s katerimi bodo lahko metali na koš tudi po šoli in ohranili trajna prijateljstva v kasnejših letih.

Program, poleg treningov, zajema tudi igranje različnih prijateljskih tekem in turnirjev.

Fantje, ki so šolo košarko že obiskovali in vsi tiste, ki si želijo svoje znanje izpopolniti, pa vabimo na treninge v klubske selekcije.
Vabljeni so otroci vseh starosti!

Ker v novi športi dvorani OŠ Louis Adamiča še potekajo gradebno-renovacijska dela, vsaj nek del septembra treniramo po drugačnih urnikih, kot se bo treniralo preostanek šolskega leta. Zato je najbolje, da se za vse dodatne informacije obrnete na naslov info@kkgrosuplje.si ali nas pokličite na 031 519 945.