Na tekmi 17. kroga je članska ekipa KK Grosuplje prišla do visoke zmage nad ljubljanskim Slovanom, 3. zaporedna zmaga pa nas je samo še utrdila na 2. mestu lestvice 2. SKL.

Domačini so visok ritem narekovali skozi celotno tekmo, razlika je rasla iz četrtine v četrtino, končna razlika 35 točk pa pomeni najvišjo zmago v letošnji sezoni. Izredno razpoloženi Grosupeljčani so blesteli predvsem v metu za 3 točke (56%), med strelce pa so se vpisali prav vsi igralci, ki so stopili na igrišče. Z 18 točkami je bil najboljši strelec pri domačih Grubelič Sandi.

Sedaj ima naša članska ekipa kar 4 gostovanja zapored, pred domačim občinstvom pa bodo igrali le še zadnje kolo, ki bo na sporedu konec aprila. Naslednja tekma bo tako na sporedu 22.3., ko Grosupeljčani gostujejo pri prvo uvrščeni ekipi Terme Olimia iz Podčetrtka.

KK Grosuplje : KK Slovan 81 : 46 (21:12, 21:7, 18:8, 21:19)
Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.