Po 3 zaporednih zmagah v 17. krogu 2.SKL na vroč parket dvorane Brinje prihaja drugo uvrščena ekipa iz Sežane.

Ekipa, katero vodi naš bivši igralec in trener Thaler Igor, je v seriji 4 zaporednih zmag in je trdno zasidrana na 2. mestu. Na prvi medsebojni tekmi obeh nasprotnikov so v sila izenačeni tekmi domačini zadnjih 5 minut stopili na plin in prišli do težko priborjene zmage. Pri naših sta bila najbolj uspešna Sirnik s 14 in Hojč s 13 točkami, pri domačinih pa jih je Jordan Rojko dosegel 19.

Varovanci Predraga Miloviča se želijo z zmago utrditi na 3. mestu na lestvici, za katero pa se bije ogorčen boj, saj imajo 3 ekipe enak izkupiček zmag in porazov, sledijo pa jim še 3 z zmago manj.

Vabljeni ob 20. uri v dvorano Brinje, kjer bomo zagotovo priča pravi košarkarski poslastici!

Grosuplje : Mesarija Prunk Sežana, 4.3.2017, 20:00, ŠD Brinje