V 15. krogu 2.SKL članska ekipa gosti ekipo Plama Pur, ki je na lestvici z zmago več uvrščena mesto višje.

V obdobju, ko je naša članska ekipa imela precej težav s poškodbami, so gostje na prvi medsebojni tekmi zmagali s kar 20 točkami razlike (84:64). Ekipa iz Ilirske Bistrice, katero ogrodje igra skupaj že nekaj let, je vodila praktično celotno srečanje in upravičila vlogo favorita na domačem parketu. Najboljši igralec v tej sezoni je Srebovt Anže (17,8 točk na tekmo), glavni trener ekipe je naš bivši trener Dežman Rok, asistira pa mu Grosupeljčan Radosavljević Danijel.

Zdrava in okrepljena ekipa Grosuplja je tako pripravljena na maščevanje za poraz na prvi tekmi, prav tako pa bi nas zmaga še bolj približala zgornjemu delu lestvice! Vabljeni!

Grosuplje : Plama Pur, 11.2.2017, 17:30, ŠD Brinje