Članska ekipa KK Grosuplje je dosegla visoko zmago na morda najbolj vročem in zahtevnem terenu v slovenski košarki, Ilirski Bistrici.

Grosupeljčani so si po izenačeni 1. četrtini do polčasa uspeli ustvariti 5 točk prednosti. Po odmoru se je nekaj minut prednost gibala okoli podobne razlike, ob koncu 3. in začetku 4. četrtine pa so naši fantje stopili na plin in v 37. minuti vodili že z 24 točkami razlike.

Najboljši strelci pri Grosupeljčanih so bili Sirniki z 20 točkami ter Kunc in Hojč z 18 oz. 12 točkami. Zaradi poškodb nista nastopila Markus in Peterca, njuno odsotnost pa so odlično izkoristili igralci mladinske ekipe.

Članska ekipa tako trenutno zaseda 2. mesto v 2.SKL skupaj s še 2 ekipama, tako da nas čaka izjemno zanimiv zaključek letošnje sezone.

KK Plama Pur : KK Grosuplje 61:82 (24:22, 15:22, 12:16, 10:22)
Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.