Sobotna tekma se je začela z manjšo zamudo, saj so gostje v Grosuplje prispeli 20 minut pred predvidenim začetkom tekme zaradi zastoja na cesti. Zamik začetka tekme ni zmedel naših fantov, ki so bili v prvem polčasu boljši nasprotnik, največje vodstvo v 16. minuti je bilo 31:24. V začetku 3. četrtine pa so pobudo prevzeli gostje, kmalu povedli in prednosti niso več izpustili iz rok. Končna razlika 14 točk v korist gostov je tudi največja na tekmi. Najbolj uspešna pri domačih sta bila Sirnik s 15 in Jerman s 13 točkami.

Po odličnem začetku in dveh zmagah je tako naša mlada ekipa utrpela prvi poraz. Priložnost za novo zmago nas čaka že naslednji teden, ko ekipa Grosuplja gostuje v Črnomlju. Trenutno naša ekipa skupaj s petimi ostalimi ekipami z enakim izkupičkom zmag in porazov zaseda 2. mesto na lestvici 2. SKL.

KK Grosuplje : KK Mesarija Prunk Sežana 70 : 84 (19:15,18:19,21:26,12:24)

Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.