V sobotnem obračunu so naši košarkarji priznali premoč ekipi ljubljanskih Parkljev. Ti so z nekaj novimi obrazi (Kobe, Snoj) bili boljši celotno srečanje in zasluženo slavili.

Ekipa Parkljev je skozi celotno srečanje razliko konstantno povečevala, odločilno prednost pa so napravili v 3. četrtini, ki so jo dobili z rezultatom 28:12. Največjo premoč so imeli v skoku, saj so pod obroči pobrali kar 26 žog več od Grosupeljčanov.  Pri naših so se najbolj izkazali Sirnik s 16 in Jerman s 13 točkami, sledita jima Grubelič in Peterca z 12.

Po odličnem zaključku starega leta so naši košarkarji nanizali 2 zaporedna poraza, kar je samo dokaz o izenačenosti lige in kvaliteti vseh ekip. Prepričani smo, da se bodo naši fantje kmalu postavili na noge, držimo pesti, da bo to že v naslednjem kolu v Celju!

KK Parklji : KK Grosuplje 92 : 71 (19:12, 25:23, 28:12,20:24)

Statistiko tekme najdete na tej povezavi.