Na predzadnji domači tekmi v letošnjem letu so nam domači košarkarji pripravili lepo Božično darilo, premagali so še enega favorita 2. SKL, ekipo ECE Triglav!

V dvorani Brinje smo bili priča izjemno izenačeni tekmi, največja prednost ene izmed ekip v 1. polčasu je znašala 4 točke, na odmor so gostje odšli z 2 točkama prednosti. Enaka zgodba se je nadaljevala v 2. polčasu, v zadnjih 51 sekund tekme pa sta ekipi vstopili izenačeni na 63. V zadnji minuti so domačini zadeli 3 proste mete (Peterca 1, Grubelič 2), gostje pa v zadnjem napadu zgrešili met za izenačenje. Pri domačih so se najbolj izkazali Sirnik s 16 točkami, Grubelič s 13 in Kunc z 12 točkami.

Dvorana Brinje tako ostaja neugoden teren za favorizirane nasprotnike, naši fantje pa bi se lahko v sredo z zmago proti zadnjeuvrščenemu Hrastniku celo zavihteli na 2. mesto v 2. SKL. Vsekakor bi to bil lep uspeh naše mlade ekipe in napovednik zanimivega nadaljevanja košarkarske zime.

KK Grosuplje : KK ECE Triglav 66 : 63 (25:25, 14:16, 8:6, 19:16)

Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.

V sredo 23.12.2015 ob 20.00 uri pa vljudno vabljeni na zadnjo letošnjo tekmo proti ekipi Hrastnika. Tekma bo v dvorani Brinje.