Kljub manjšemu številu tekem bo prihajajoči vikend napet in razburljiv.
Mladinski ekipi je žreb v borbi za mesto na finalnem turnirju osmerice določil ekipo kranjskega ECE Triglava. Ti dve ekipi sta se v prvem delu tekmovanja že pomerili med seboj, obakrat pa so slavili Gorenjci. Naši košarkarji želijo nadaljevati zmagovalni ritem iz drugega dela, vsekakor pa nas čaka sila napet dvoboj.

Kadetska ekipa je sicer že neposredno uvrščena na zaključni turnir, zadnji krog pa bo odločal o tem, iz katere pozicije se bodo podali v boj. Zmaga proti Parkljem in poraz Janč našim fantom prinese močno željeno 2. mesto.

Najmlajši pionirji pa potujejo v Zagorje, kjer bodo poizkušali ponoviti prepričljive predstave iz prejšnjega turnirja.

Mladinci:

KK ECE Triglav : KK Grosuplje, 20.3.2016, 18:00

Kadeti:

KK Parklji A : KK Grosuplje A, 19.3.2016, 11:15, ŠRC Ježica, Ljubljana

Najmlajši pionirji:

KK Ivančna Gorica : KK Grosuplje beli, 20.3.2016, 13:15, ŠD Zagorje ob Savi

KD Zagorje : KK Grosuplje beli, 20.3.2016, 14:30, ŠD Zagorje ob Savi