V nedeljo bo na sporedu vsakoletni spektakel, košarkarska All-Stars tekma, ki bo letos potekala na Vrhniki, v dvorani Antona Martina Slomška.

Kot je v navadi, bo tudi naš klub zastopalo kar nekaj igralcev in trenerjev. Prva se bosta predstavila Aljaž Žlajpah in trener Radosavljević Danijel, ki bosta v kategoriji U13 branila barve bele ekipe, tekma se začne ob 12. uri. V kategoriji U16 se bosta predstavila igralca kadetske ekipe, Šajn Samo in Andolšek Heine Jernej, na parket bosta v zelenih dresih stopila ob 13.30 uri. V kategoriji U18 naš klub letos žal nima svojega predstavnika, bo pa v ekipi U20 beli nastopil igralec članske ekipe, Grubelič Sandi. Tekma se bo začela ob 18. uri.

Nastope vseh naših košarkarjev lahko spremljate preko spletnega prenosa v živo, ki ga najdete na tej povezavi.

Vsem igralcem, ki bodo na prireditvi ponosno predstavljali naš klub, želimo sproščeno in čim bolj uspešno igro!