Članska ekipa je v soboto odigrala novo tekmo 2. SKL. Tokrat so pred domačimi gledalci gostili ekipo Ljubljana. Naši fantje so že od prve minute zagospodarili na igrišču, prednost je iz minute v minuto naraščala, domačih igralcev je bilo kar nekaj razpoloženih, tako da je bil zmagovalec odločen že daleč pred koncem srečanja. Najbolj razpoložen je bil pri domačih že drugo tekmo zapored Aljaž Marinč s 26. točkami.

Spodaj si oglejte končni rezultat, listo strelcev, izjavo domačega igralca Žana Petejana po tekmi, priložen pa je tudi link do podrobnejše statistike tekme.

SOBOTA, 12.11.2017

ČLANI, 2. SKL

ŠD BRINJE, GROSUPLJE
GROSUPLJE : LJUBLJANA – 77 : 56 (27:14, 9:11, 23:15, 18:16)

SODNIKA: K. P. DOVČ, N. KROFL
KOMISAR: D. LEVPUŠČEK

LISTA STRELCEV:
GROSUPLJE: MARINČ 26, TRAMPUŠ 16, KOŠIR 12, PETEJAN 8, MEĐIČ 6, ŽUŽEK 4, SUŠEC 3, ANDOLŠEK HEINE 2
BRINOX MEDVODE: VERBIČ 13, BERLIČ 11, KUREŠ 8, GRŠIČ 7, SOVRE NEMANIČ 7, KOBILICA 4, VALENTINUZZI 4, KOSTREVC 1, STEMBERGER 1

LINK DO POROČILA:
http://www.kzs.si/index.php?id=114&game_id=3786691&league_id=undefined&season_id=97941#stf

IZJAVA IGRALCA PO TEKMI:
“V tekmo smo vstopili z jasnim ciljem – zmagati. V obrambi in napadu smo odigrali odlično in zbrano. Kljub odsotnosti nekaterih ključnih igralcev, smo tekmo pripeljali do zaključka z veliko prednostjo. Tekme v domači dvorani je zaradi gledalcev in dobrega vzdušja vedno lepo igrati, še lepše pa zmagati.”