V tekmi dveh mladih ekip so se Grosupeljčani po 3 zaporednih porazih zopet vrnili na zmagovalna pota. Po prvi četrtini, katero smo dobili za točko, so naši fantje stopili na plin in na odmor odšli z 12 točkami naskoka. Prednost so skozi 3. četrtino ohranjali, ko so v zadnjem delu tekme še dodatno pritisnili in dvomov o zmagovalcu kmalu ni bilo več.

Velja omeniti, da je pri Slovanu razen 36 sekund na celi tekmi igralo le 5 igralcev, tako da so gostje izkoristili daljšo klop in tako zlomili domačine. Pri naših so se najbolj izkazali Jerman z 21 točkami, Sirnik z 19 in Grubelič s 16.

Naslednja tekma nas čaka na Miklavževo soboto, ko v Grosuplje pride eden izmed favoritov letošnje 2. SKL, ekipa Terme Olimia Podčetrtek. Morda pa mož z belo brado naši ekipi prinese odmevno zmago!

KK Slovan : KK Grosuplje 62 : 86 (17:18,15:26,18:20,12:22)

Povezavo na statistiko tekme najdete tukaj.