Tri kola pred koncem letošnje 2. SKL se članska ekipa KK Grosuplje odpravlja na derbi kola, gostovanje v Kranju pri ekipi ECE Triglav.

Obe ekipi sta skupaj z Mariborom izenačeni na 2. mestu z izkupičkom 12 zmag in 7 porazov. Ravno Maribor pa bo nasprotnik naših fantov v naslednjem kolu, tako da sami odločamo o svoji usodi. Naloga pa bo vse prej kot lahka, saj bo potrebno zmagi doseči v gosteh.

ECE Triglav ima razmeroma mlado ekipo, katere prvi strelec je Tjaž Rotar s 13,6 točkami na tekmo. Ekipo s klopi vodi Tomo Orešnik. Prvi medsebojni dvoboj so dobili Grosupeljčani, ki so na izenačeni tekmi bili v zaključku tekme bolj zbrani in slavili s 3 točkami razlike.

Vsekakor naš čaka zanimiv zaključek 2. SKL, zato vsi gledalci vabljeni, da tudi na gostovanjih pomagate našim fantom do željenega 2. mesta!

ECE Triglav : KK Grosuplje, 1.4.2016, 19:30, ŠD Planina, Kranj