Na tekmi 17. kola 2. SKL nas čaka osrednjeslovenski derbi, saj v dvorano Brinje prihaja ljubljanski Slovan.

Ekipa Slovana trenutno zaseda zadnje, 12. mesto, morebitna zmaga v Grosuplju pa jim ohranjala teoretične možnosti za obstanek v ligi. Ljubljančani bodo zagotovo visoko motivirani, da iz Grosuplja odnesejo zmago, saj so v seriji 4 zaporednih porazov. Najboljša strelca in skakalca pri Ljubljančanih sta Dolenjec Fifolt Žiga in Korošec Vravnik Matija, ki sta nekaj sezon nazaj zastopala barve našega kluba.

Ekipa Grosuplja trenutno zaseda 2. mesto na lestvici, po zmagi na težkem gostovanju v Ilirski Bistrici pa želijo ohraniti to pozicijo in na domačem terenu nadaljevati serijo 2 zaporednih zmag. Vprašljiv je nastop Markusa in Peterce, ki imate težave s poškodbami.

KK Grosuplje : KK Slovan, 12.3.2016, 19:00, ŠD Brinje