Po tekmovalnem premoru zaradi pokalnega tekmovanje se 2. SKL nadaljuje v polnem razmahu, naslednjih 8 tednov nas čaka zadnjih 8 kol.

Že to soboto v dvorano Brinje prihaja ekipa Kolpa Črnomelj, ki trenutno zaseda 8. mesto na lestvici, dosegli pa so 2 zmagi manj od naših fantov. Mlada ekipa Črnomaljcev, kateri poveljuje izkušeni Črt Ristič, bo tako iskala presenečenje na gostovanju v Grosuplju in možnost, da se približajo ostalim ekipam višje na lestvici. Na prvi ligaški tekmi obeh ekip smo videli ogromno košev, najbolj sta izstopala Ristič (51) in Grubelič (31), zmaga pa je ostala v Črnomlju.

Ekipa Grosuplja ne misli po porazu v Sežani na domačem parketu ničesar prepustiti naključju, zato vabljeni, da naše fante v čim večjem številu podprete na poti do novih zmag!

KK Grosuplje : KK Kolpa Črnomelj, 27.2.2016, 20:00, ŠD Brinje