Tekma 13. kroga 2.SKL bo izjemoma odigrana v petek, že 3. zaporedno domačo tekmo in potencialno 5. zaporedno zmago si lahko ogledate ob 21. uri v v dvorani Brinje.

Košarkarski klub Elektra iz Šoštanja po lanskoletnem izpadu iz 1. SKL tudi letos trenutno zaseda zadnje mesto v tekmovanju. Edino zmago so dosegli v 4. krogu, ko so gostili ekipo Kolpe. Mlado ekipo, v kateri imata glavno vlogo 2 izkušena prvoligaška igralca (Bajramlić, Zagorc) sta pred tekmo z Grosupljem okrepila 2 kvalitetna igralca. Jan Rizman je letos branil barve prvoligaške ekipa iz Šenčurja, Hasič Aldin pa je 1. del prvenstva odigral ravno za člansko ekipo našega kluba.

Pri domačinih večjih težav s poškodbami ni, po krajši bolezni se na parket vrača Tilen Hojč.

KK Grosuplje : KK Elektra Šoštanj, 27.1.2016, 21.00, dvorana Brinje