V 20. kolu 2.SKL so člani vknjižili še drugo zaporedno zmago in si tako po porazu Plame Pur 3. mesto delijo le še z ECE Triglavom.

Grosupeljčani, za katere nista nastopila Hojč Tilen in Čajič Tomo, so po 1. polčasu presenetljivo zaostajali. Stvari so postavili na svoje mesto že kmalu po glavnem odmoru, ko so v 27. minut že prevzeli vodstvo, razlika pa je od tu dalje le še naraščala, največ je znašala 18 točk.
Pri naših je tekmo sezone odigral center Sani Ibrahim Abu, ki je 24 točkam dodal 15 skokov. Dejan Milašinovič  je dosegel 16 točk, Sirnik Matic pa 13.

Očitno se bo 2 kola pred koncem bil trd boj za 3. mesto v 2.SKL. V predzadnjem kolu na zadnji domači tekmi gostimo zadnje  uvrščene Mariborčane, v zadnjem kolu pa nas čaka bržkone odločilna tekma za 3. mesto, ko naši košarkarji gostujejo pri kranjskem Triglavu.

Ljubljana : Grosuplje 61 : 71 (14-8,18-13,12-23,17-27)
STATISTIKA