Tekmovanje v 2.SKL se je s sobotno tekmo prevesilo v drugo polovico, člani pa so z zmago proti Celju napovedali, da bo druga polovica sezone rezultatsko zagotovo boljša kot prva.

Po začetnem otipavanju obeh nasprotnikov so v 2. četrtini domačini stopili na plin ter do polčasa ušli na 15 točk razlike. Gostje so do konca 3. četrtine razliko razpolovili in v 33. minuti prišli na vsega 3 točke zaostanka. Minuta odmora in nekaj menjav je obrodilo sadove in Grosupeljčani so zopet pobegnili na 10 točk prednosti, katere niso več izpustili iz rok.

Strelsko so bili pri domačinih najbolj razpoloženi Sirnik z 19 in Milašinovič z 17 točkami (7 asistenc), Čajič jih je dodal 13.

Tekma naslednjega kola bo tokrat odigrana v petek, zopet na domačem terenu. Na gostovanje prihaja zadnjeuvrščena ekipa Elektra Šoštanj, zato vabljeni v čim večjem številu, da z vašo pomočjo nadaljujemo s serijo zmag.

Fotogalerijo tekme si lahko ogledate na naši spletni strani, pod zavihkom FOTO!

KK Grosuplje : KK Celje 80 : 73 (22:18,27:16,16:23,15:16)
Statistiko najdete na tej povezavi.