V 18. kolu 2.SKL bo zagotovo najbolj pestro v ljubljanski dvorani GIB, kjer se bosta pomerili trenutno najbolj vroči ekipi 2.SKL, Ilirija in Grosuplje.

Ekipa Ilirije v letošnji sezoni še ne pozna poraza, poraženi pa niso bili tudi v minuli sezoni, ko so s samimi zmagami gladko osvojili naslov prvaka 3.SKL. Za ekipo Ilirije nastopajo vsem dobro znana imena slovenske košarke, zimzeleni Goran Jagodnik, Stipe Modrič, ostrostrelec Jasmin Hukić, na polovici sezone pa je ekipo okrepil še talentirani mladenič Žan Mark Šiško.

Grosupeljčani pa so v zadnjih 9 tekmah zabeležili 8 zmag, težave s poškodbami so mimo, ekipa pa je ujela prava formo. Na prvi medsebojni tekmi, kjer smo gledali napadalno košarko, so z razliko 9 točk slavili Ilirijani.

Lahko ekipa Grosuplja prekriža načrte Ilirije po še eni sezoni brez poraza? Vabljeni vsi v dvorano GIB v Ljubljani, kjer bomo priča derbiju v pravem pomenu besede!

Ilirija : Grosuplje, 11.3.2017, 19:00, Dvorana GIB, Ljubljana